Szukaj

Nocleg

małopolskie

Noclegi w regionie małopolskie

Region małopolskie znajduje się w kraju Polska. Obecnie mamy 9483 noclegów i hotele w regionie małopolskie.

Najlepsze noclegi w hotelu w regionie małopolskie

Najlepsze noclegi w hotelu w regionie małopolskie

Dwór Pan Tadeusz

10

Dwór Pan Tadeusz

Nocleg (Apartamenty) Dwór Pan Tadeusz. Obiekt Dwór Pan Tadeusz usytuowany jest w Orawce, 48 km od Bukowiny Tatrzańskiej. Nocleg Dwór Pan Tadeusz znajduje się w mieście 31I Orawka (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Domek z bali

10

Domek z bali

Nocleg (Dom wakacyjny) Domek z bali. Obiekt Domek z bali położony jest w Murzasichlu, 200 metrów od stacji narciarskiej Hajduk. Oferuje on ogród, bezpłatne WiFi oraz bezpłatny parking. Nocleg Domek z bali znajduje się w mieście Budzowa 38 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 294 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Domki Gorce Klikuszowa

10

Domki Gorce Klikuszowa

Nocleg (Domki) Domki Gorce Klikuszowa. Obiekt Domki Gorce Klikuszowa jest usytuowany w miejscowości Klikuszowa, 27 km od Bukowiny Tatrzańskiej. Oferuje on ogród i bezpłatne WiFi. Nocleg Domki Gorce Klikuszowa znajduje się w mieście Klikuszowa 150a Pod lasem (Polska - małopolskie).

Domek Góralski Chata u Słodkiego

10

Domek Góralski Chata u Słodkiego

Nocleg (Domek) Domek Góralski Chata u Słodkiego. Domek Góralski Chata u Słodkiego usytuowany jest w Zakopanem, 250 metrów od Tatrzańskiego Parku Narodowego, 1,7 km od wyciągu narciarskiego Szymoszkowa i... Nocleg Domek Góralski Chata u Słodkiego znajduje się w mieście Stare Krzeptówki 7 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 384 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Julia Apartments Rakowicka - Old Town

10

Julia Apartments Rakowicka - Old Town

Nocleg (Apartament) Julia Apartments Rakowicka - Old Town. Situated in Kraków, 800 metres from Galeria Krakowska, Julia Apartments Rakowicka - Old Town offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a... Nocleg Julia Apartments Rakowicka - Old Town znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 223 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

K&D Super Big Apartment 1 Krakow

10

K&D Super Big Apartment 1 Krakow

Nocleg (Apartament) K&D Super Big Apartment 1 Krakow. K&D Super Big Apartment 1 Krakow is located in the Old Town district of Kraków, less than 1 km from Wawel Royal Castle, a 20-minute walk from St. Nocleg K&D Super Big Apartment 1 Krakow znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 516 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view

10

Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view

Nocleg (Apartament) Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view. In a central area of Kraków, located within a short distance of National Museum of Krakow and Marszałek Piłsudski Stadium, Luxury Apartment with Wawel... Nocleg Luxury Apartment with Wawel Castle exclusive view znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 354 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Kopernika Miro Apartment

10

Kopernika Miro Apartment

Nocleg (Apartament) Kopernika Miro Apartment. Situated in the Old Town of Kraków, 1.7 km from Cloth Hall and 1.9 km from St. Nocleg Kopernika Miro Apartment znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 332 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna

10

New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna

Nocleg (Apartamenty) New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna. Set within 1.2 km of Wawel Royal Castle and 1.3 km of St. Nocleg New Wawelo Cracow Old Town Apartments/ Starowiślna znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 319 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Na Przełaj - Apartament Zakopane

10

Na Przełaj - Apartament Zakopane

Nocleg (Apartament) Na Przełaj - Apartament Zakopane. Obiekt Na Przełaj – Apartament Zakopane położony jest w Zakopanem, 1,6 km od Kasprowego Wierchu i wyciągu narciarskiego Pardałówka. Nocleg Na Przełaj - Apartament Zakopane znajduje się w mieście Władysława Broniewskiego 14B (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment

10

Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment

Nocleg (Apartament) Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment. Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment has a patio and is located in Kraków, within just less than 1 km of Wawel Royal Castle and a 12-minute walk of... Nocleg Mr.Elegant - Old Town Luxurious Apartment znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 275 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Zakodomki Domek 960 m n.p.m.

10

Zakodomki Domek 960 m n.p.m.

Nocleg (Domek) Zakodomki Domek 960 m n.p.m.. Obiekt Zakodomki Domek 960 m n.p.m. położony jest w Kościelisku, 3,8 km od Doliny Kościeliskiej, 2,2 km od wyciągu krzesełkowego na Butorowy Wierch i 3,7... Nocleg Zakodomki Domek 960 m n.p.m. znajduje się w mieście 110 Nędzy Kubińca (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 532 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Hawrań Murzasichle

10

Apartament Hawrań Murzasichle

Nocleg (Apartament) Apartament Hawrań Murzasichle. Apartament Hawrań Murzasichle usytuowany jest w Murzasichlu, 1,4 km od stacji narciarskiej Murzasichle-Ski i 3,5 km od stacji narciarskiej Małe Ciche. Nocleg Apartament Hawrań Murzasichle znajduje się w mieście Gutowa 5e/12 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Blueberry Apartments

10

Blueberry Apartments

Nocleg (Apartamenty) Blueberry Apartments. Obiekt Blueberry Apartments położony jest w centrum Krakowa, w odległości 450 metrów od Bramy Floriańskiej i 700 metrów od Rynku Głównego, Sukiennic i... Nocleg Blueberry Apartments znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 400 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Boulevard Apartment

10

Boulevard Apartment

Nocleg (Apartament) Boulevard Apartment. Obiekt Boulevard Apartment to apartament z bezpłatnym WiFi zlokalizowany w Krakowie, zaledwie 200 metrów od centrum handlowego Galeria Kazimierz. Nocleg Boulevard Apartment znajduje się w mieście Grzegórzki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Pola

10

Apartament Pola

Nocleg (Apartament) Apartament Pola. Apartament Pola położony jest w Zakopanem, 1,2 km od parku wodnego i skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Nocleg Apartament Pola znajduje się w mieście Seweryna Goszczyńskiego 27/17 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 326 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto

10

Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto

Nocleg (Apartament) Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto. Set in Kraków, less than 1 km from National Museum of Krakow, Raj 4 ul. Nocleg Raj 4 ul. Rajska Stare Miasto znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 390 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Matejki 45 Apartment - City Center

10

Matejki 45 Apartment - City Center

Nocleg (Willa) Matejki 45 Apartment - City Center. Willa Matejki 45 Apartment - City Center usytuowana jest w Nowym Sączu, 45 km od miasta Lubowla. Nocleg Matejki 45 Apartment - City Center znajduje się w mieście 45 Jana Matejki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 192 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Miodowa 34

10

Miodowa 34

Nocleg (Apartament) Miodowa 34. Obiekt Miodowa 34 znajduje się na Starym Mieście w Krakowie, 1,2 km od Wawelu i 1,6 km od bazyliki Mariackiej. Nocleg Miodowa 34 znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 199 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Miodowe Zacisze

10

Miodowe Zacisze

Nocleg (Dom wakacyjny) Miodowe Zacisze. Obiekt Miodowe Zacisze usytuowany jest w miejscowości Kamianna, zaledwie 400 metrów od wyciągu narciarskiego Kamianna. Nocleg Miodowe Zacisze znajduje się w mieście Kamianna 18 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 400 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartment Joy Biskupia

10

Apartment Joy Biskupia

Nocleg (Apartament) Apartment Joy Biskupia. Obiekt Apartment Joy Biskupia, z którego roztacza się widok na ogród, usytuowany jest w Krakowie, 700 metrów od Bramy Floriańskiej, 900 metrów od wieży... Nocleg Apartment Joy Biskupia znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 256 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Anna

10

Apartament Anna

Nocleg (Apartament) Apartament Anna. Situated in Zakopane and only 2.8 km from Szymoszkowa Ski Lift, Apartament Anna features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Nocleg Apartament Anna znajduje się w mieście Osiedle Krzeptówki 9d (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Gniewnik

10

Gniewnik

Nocleg (Domek) Gniewnik. Obiekt Gniewnik położony jest w Pcimiu i oferuje sprzęt do grillowania, bezpłatne WiFi, całodobową recepcję, taras oraz wspólny salon. Nocleg Gniewnik znajduje się w mieście Pcim 1404 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 270 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Rajska Blue Luxury Apartment

10

Rajska Blue Luxury Apartment

Nocleg (Apartament) Rajska Blue Luxury Apartment. In the centre of Kraków, located within a short distance of National Museum of Krakow and Main Market Square, Rajska Blue Luxury Apartment offers free... Nocleg Rajska Blue Luxury Apartment znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 323 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Widokowy przy Krupówkach

10

Apartament Widokowy przy Krupówkach

Nocleg (Apartament) Apartament Widokowy przy Krupówkach. Apartament Widokowy przy Krupówkach jest usytuowany w Zakopanem, około 1,7 km od parku wodnego. Z obiektu roztacza się widok na miasto. Nocleg Apartament Widokowy przy Krupówkach znajduje się w mieście 3 Juliusza Zborowskiego (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 373 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Perfect Home

10

Perfect Home

Nocleg (Apartament) Perfect Home. Set in Oświęcim and only 1.6 km from Memorial and Museum Auschwitz-Birkenau, Perfect Home offers accommodation with city views, free WiFi and free private... Nocleg Perfect Home znajduje się w mieście Cyprysowa 1/5 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 270 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Mieszczańska

10

Apartament Mieszczańska

Nocleg (Apartament) Apartament Mieszczańska. Set in Kraków, 2.2 km from National Museum of Krakow, 2.4 km from Wawel Royal Castle and 2. Nocleg Apartament Mieszczańska znajduje się w mieście Dębniki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Domki Beskid

10

Domki Beskid

Nocleg (Apartamenty) Domki Beskid. Domki Beskid znajduje się w Rzykach, w odległości 8 km od wyciągów narciarskich Pracica 1 i Pracica 2. Nocleg Domki Beskid znajduje się w mieście Os.Mydlarze (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 320 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Siumno Chatka LUXURY CHALET

10

Siumno Chatka LUXURY CHALET

Nocleg (Domek) Siumno Chatka LUXURY CHALET. Obiekt Siumno Chatka położony jest w miejscowości Murzasichle, 2,3 km od stacji narciarskiej Hajduk, 6 km od wyciągu Małe Ciche i 13 km od ośrodka... Nocleg Siumno Chatka LUXURY CHALET znajduje się w mieście Sądelska 39B (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 582 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto

10

Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto

Nocleg (Apartament) Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto. Situated in Kraków, less than 1 km from National Museum of Krakow, Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto features accommodation with a restaurant,... Nocleg Luksusowy Duo Apartments A Rajska Stare Miasto znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 190 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Krakow City Apartment Bronowice

10

Krakow City Apartment Bronowice

Nocleg (Apartament) Krakow City Apartment Bronowice. Obiekt Krakow City Apartment Bronowice usytuowany jest w Krakowie, 3,3 km od Stadionu Miejskiego im. Nocleg Krakow City Apartment Bronowice znajduje się w mieście Bronowice (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Modern, big apartament near Kazimierz district

10

Modern, big apartament near Kazimierz district

Nocleg (Apartament) Modern, big apartament near Kazimierz district. Set in Kraków in the Lesser Poland region, Modern, big apartament near Kazimierz district has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Nocleg Modern, big apartament near Kazimierz district znajduje się w mieście Grzegórzki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 218 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Zagroda na Pacanach

10

Zagroda na Pacanach

Nocleg (Apartamenty) Zagroda na Pacanach. Obiekt Zagroda na Pacanach oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania oraz saunę. Znajduje się on w miasteczku Iwkowa, 68 km od Szczawnicy. Nocleg Zagroda na Pacanach znajduje się w mieście Iwkowa 842 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 225 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Góralska Ostoja

10

Góralska Ostoja

Nocleg (Dom wakacyjny) Góralska Ostoja. Obiekt Góralska Ostoja jest położony w cichej okolicy w Pcimiu. Mieści się on w typowo góralskim domu z bali, który jest otoczony rozległym ogrodem. Nocleg Góralska Ostoja znajduje się w mieście Pcim 1205 (Polska - małopolskie).

Bacówka Zacisznie

10

Bacówka Zacisznie

Nocleg (Domek letniskowy) Bacówka Zacisznie. Obiekt Bacówka Zacisznie usytuowany jest w Ochotnicy Dolnej. Do dyspozycji Gości jest ogród ze sprzętem do grillowania. Nocleg Bacówka Zacisznie znajduje się w mieście Os. Kudowe 217a (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 100 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Dom Numer 3

10

Dom Numer 3

Nocleg (Apartament) Dom Numer 3. Z obiektu Dom Numer 3 roztacza się widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest balkon. Odległość od Tatrzańskiego Parku Narodowego wynosi około 1 km. Nocleg Dom Numer 3 znajduje się w mieście Droga Do Wantuli 3 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 341 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Pod Wysoką

10

Pod Wysoką

Nocleg (Apartament) Pod Wysoką. Obiekt "Pod Wysoką" jest usytuowany w Jaworkach, 300 metrów od areny narciarskiej Jaworki-Homole. Mieści się on w budynku z 2018 roku i oferuje taras. Nocleg Pod Wysoką znajduje się w mieście ap. D1 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 282 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Ranczo pod Klimoską

10

Ranczo pod Klimoską

Nocleg (Apartament) Ranczo pod Klimoską. Obiekt Ranczo pod Klimoską znajduje się w miejscowości Rzyki i oferuje bezpłatne WiFi oraz całodobową recepcję. Nocleg Ranczo pod Klimoską znajduje się w mieście os. Młocki Górne (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 120 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament WIKA

10

Apartament WIKA

Nocleg (Apartament) Apartament WIKA. Offering free WiFi and garden views, Apartament WIKA is an accommodation located in Wieliczka. Nocleg Apartament WIKA znajduje się w mieście ul. Klaśnieńska 18 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament X

10

Apartament X

Nocleg (Apartament) Apartament X. Featuring city views, Apartament X provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.5 km from St. Mary's Basilica. Nocleg Apartament X znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 358 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

WUTE23 Rakowicka

10

WUTE23 Rakowicka

Nocleg (Apartament) WUTE23 Rakowicka. Obiekt WUTE23 Rakowicka położony jest w Krakowie, 1,2 km od Galerii Krakowskiej i 1,6 km od Sukiennic. Nocleg WUTE23 Rakowicka znajduje się w mieście Grzegórzki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Dream Apartment

9,9

Dream Apartment

Nocleg (Apartament) Dream Apartment. Obiekt Dream Apartment jest usytuowany w dzielnicy Zwierzyniec, 8 minut spacerem od Muzeum Narodowego w Krakowie i 6 minut od stadionu Cracovii. Nocleg Dream Apartment znajduje się w mieście Zwierzyniec (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 237 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

FISHKA HOUSE Domek wypoczynkowy

9,9

FISHKA HOUSE Domek wypoczynkowy

Nocleg (Dom wakacyjny) FISHKA HOUSE Domek wypoczynkowy. Obiekt FISHKA HOUSE Domek wypoczynkowy położony jest w miejscowości Zator i oferuje Gościom bezpłatne rowery, ogród oraz sprzęt do grillowania. Nocleg FISHKA HOUSE Domek wypoczynkowy znajduje się w mieście Palczowice ul Grunwaldzka 12 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 340 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Kopernik

9,9

Apartament Kopernik

Nocleg (Apartament) Apartament Kopernik. Apartament Kopernik zlokalizowany jest w Wadowicach i dysponuje balkonem oraz bezpłatnym WiFi. Z okien widać ogród. Nocleg Apartament Kopernik znajduje się w mieście Osiedle Kopernika 5 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 120 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Mateo

9,9

Apartament Mateo

Nocleg (Apartament) Apartament Mateo. Apartament Mateo jest położony w centrum Krakowa. Goście mogą w 25 minut dojść na Rynek Główny, a w 20 minut – do żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Nocleg Apartament Mateo znajduje się w mieście Grzegórzki (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 320 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

aPARTAMENT Osada Za Torem

9,9

aPARTAMENT Osada Za Torem

Nocleg (Apartament) aPARTAMENT Osada Za Torem. Obiekt aPARTAMENT Osada Za Torem położony jest w miejscowości Ciche, zaledwie 11 km od wyciągu narciarskiego Czerwienne Budz. Nocleg aPARTAMENT Osada Za Torem znajduje się w mieście Stare Bystre 421b DOM (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 137 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament HANIA

9,9

Apartament HANIA

Nocleg (Apartament) Apartament HANIA. Obiekt Apartament HANIA jest usytuowany w Zakopanem, zaledwie 1 km od parku wodnego, 1,5 km od Gubałówki. i 2,1 km od wyciągu narciarskiego Szymoszkowa. Nocleg Apartament HANIA znajduje się w mieście Michała Małaszyńskiego 4/4 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 350 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Góralska Zagroda

9,9

Góralska Zagroda

Nocleg (Domki) Góralska Zagroda. Obiekt Góralska Zagroda zlokalizowany jest w miejscowości Dzianisz, 30 km od Bukowiny Tatrzańskiej. Oferuje on ogród i bezpłatne WiFi. Nocleg Góralska Zagroda znajduje się w mieście Styrczule Dzianisz 23s (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 818 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Exclusive City Centre Apartment

9,9

Exclusive City Centre Apartment

Nocleg (Apartament) Exclusive City Centre Apartment. Obiekt Exclusive City Centre Apartment położony jest w Krakowie. Oferuje on balkon, ogród oraz bezpłatne WiFi. Nocleg Exclusive City Centre Apartment znajduje się w mieście Krowodrza (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 250 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Domek pod tamą

9,9

Domek pod tamą

Nocleg (Domek letniskowy) Domek pod tamą. Obiekt Domek pod tamą usytuowany jest w Nowym Targu, niedaleko wyciągu narciarskiego Długa Polana. Do dyspozycji Gości jest ogród, taras i bezpłatne WiFi. Nocleg Domek pod tamą znajduje się w mieście Kowaniec 175 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 215 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Buflaczanka

9,9

Buflaczanka

Nocleg (Domek) Buflaczanka. Obiekt Buflaczanka oferuje zakwaterowanie w domku z kuchnią. Nocleg Buflaczanka znajduje się w mieście osiedle Buflak 6 6 (Polska - małopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 380 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Noclegi w miastach w regionie małopolskie

Noclegi w miastach w regionie małopolskie