Szukaj

Nocleg

Nocleg Miasto Poznań

W mieście Poznań (Polska) mamy w sumie 1001 hoteli i noclegów.

Najlepsze noclegi w mieście Poznań

Najlepsze noclegi w hotelach w mieście Poznań

Apartment Parkowa

10

Apartment Parkowa

Nocleg (Apartament) Apartment Parkowa. Obiekt Apartment Parkowa położony jest w Poznaniu, 600 metrów od palmiarni i od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 1,6 km od Filharmonii Poznańskiej... Nocleg Apartment Parkowa znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Piper Park Wilsona & Targi

10

Piper Park Wilsona & Targi

Nocleg (Apartament) Piper Park Wilsona & Targi. Obiekt Piper Park Wilsona & Targi jest usytuowany w Poznaniu, około 300 metrów od palmiarni. Oferuje on zakwaterowanie z balkonem i widokami na ogród. Nocleg Piper Park Wilsona & Targi znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 161 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Movie Apartment Jeżyce

10

Movie Apartment Jeżyce

Nocleg (Apartament) Movie Apartment Jeżyce. Set in Poznań and only 1.2 km from Philharmonic, Movie Apartment Jeżyce offers accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Nocleg Movie Apartment Jeżyce znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 174 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Maxi

10

Apartament Maxi

Nocleg (Apartament) Apartament Maxi. Offering free WiFi and free private parking, Apartament Maxi is set in Poznań, just 400 metres from City Hall. The property is 2. Nocleg Apartament Maxi znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 210 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Jana Matejki

10

Apartament Jana Matejki

Nocleg (Apartament) Apartament Jana Matejki. Apartament Jana Matejki położony jest w Poznaniu, zaledwie kilka kroków od Palmiarni Poznańskiej. Nocleg Apartament Jana Matejki znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 239 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Strzelecka - City Centre

10

Strzelecka - City Centre

Nocleg (Apartament) Strzelecka - City Centre. Obiekt Strzelecka - City Center położony jest w Poznaniu i oferuje bezpłatne WiFi. Dzieli go niespełna 1 km od kościoła św. Nocleg Strzelecka - City Centre znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 120 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

International Fair, Business Apartment

9,9

International Fair, Business Apartment

Nocleg (Apartament) International Fair, Business Apartment. Obiekt Business Apartment jest położony niespełna 1 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich, 12 minut spacerem od Palmiarni i 1,5 km od Filharmonii... Nocleg International Fair, Business Apartment znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 320 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Bimba - Free Parking

9,9

Apartament Bimba - Free Parking

Nocleg (Apartament) Apartament Bimba - Free Parking. Obiekt Apartament Bimba - Free Parking jest usytuowany w Poznaniu, kilka kroków od ratusza, 300 metrów od kościoła św. Nocleg Apartament Bimba - Free Parking znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 299 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Wujka - Południowy

9,9

Apartamenty Wujka - Południowy

Nocleg (Apartament) Apartamenty Wujka - Południowy. Obiekt Apartamenty Wujka - Południowy oferuje zakwaterowanie w Poznaniu, 1,3 km od Filharmonii oraz 1 km od Starego Browaru i Międzynarodowych Targów... Nocleg Apartamenty Wujka - Południowy znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 249 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

eswiety10

9,9

eswiety10

Nocleg (Apartament) eswiety10. Situated in Poznań, 700 metres from National Museum, eswiety10 features accommodation with a restaurant, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared... Nocleg eswiety10 znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 299 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Studio Centrum Półwiejska

9,9

Studio Centrum Półwiejska

Nocleg (Apartament) Studio Centrum Półwiejska. Obiekt Studio Centrum Półwiejska oferuje zakwaterowanie w Poznaniu, 1 minutę spacerem od Szpitala Dziecięcego, 200 metrów od Starego Browaru i 400 metrów... Nocleg Studio Centrum Półwiejska znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 195 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament targowy

9,9

Apartament targowy

Nocleg (Apartament) Apartament targowy. Apartament targowy położony jest w poznańskiej dzielnicy Grunwald, 400 metrów od Palmiarni oraz 1,3 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nocleg Apartament targowy znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 225 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Za Bramką Centrum

9,9

Apartament Za Bramką Centrum

Nocleg (Apartament) Apartament Za Bramką Centrum. Offering free WiFi and city views, Apartament Za Bramką Centrum is an accommodation set in Poznań, just 300 metres from St. Nocleg Apartament Za Bramką Centrum znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 231 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Chillout Polna

9,9

Chillout Polna

Nocleg (Apartament) Chillout Polna. Featuring a balcony with city views, and a shared lounge and a terrace, Chillout Polna can be found in Poznań, close to Poznań Palm House and 2 km from... Nocleg Chillout Polna znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 279 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Malta Lake

9,9

Apartament Malta Lake

Nocleg (Apartament) Apartament Malta Lake. Located in Poznań in the Greater Poland region, Apartament Malta Lake features a balcony. The accommodation is 3.5 km from St. Nocleg Apartament Malta Lake znajduje się w mieście Nowe Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 251 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament MALTA

9,9

Apartament MALTA

Nocleg (Apartament) Apartament MALTA. Apartament MALTA jest zlokalizowany 6 km od kościoła św. Stanisława Biskupa i ratusza w Poznaniu. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Nocleg Apartament MALTA znajduje się w mieście Nowe Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament GRASEN

9,9

Apartament GRASEN

Nocleg (Apartament) Apartament GRASEN. Apartament GRASEN jest dogodnie położony w dzielnicy Nowe Miasto w Poznaniu, 3,1 km od ratusza i 3,1 km od kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Nocleg Apartament GRASEN znajduje się w mieście Nowe Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 198 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Pod Areną

9,9

Pod Areną

Nocleg (Apartament) Pod Areną. Obiekt Pod Areną zlokalizowany jest w Poznaniu, 2,8 km od centrum handlowego Stary Browar, 2,4 km od Filharmonii Poznańskiej i niecały 1 km od Palmiarni. Nocleg Pod Areną znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 155 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Town Hall Apartment

9,9

Town Hall Apartment

Nocleg (Apartament) Town Hall Apartment. Offering city views, Town Hall Apartment is an accommodation set in Poznań, 60 metres from City Hall and 300 metres from St. Stanislaus the Bishop Church. Nocleg Town Hall Apartment znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 225 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Old House Apartments Poznań

9,9

Old House Apartments Poznań

Nocleg (Apartamenty) Old House Apartments Poznań. Obiekt Old House Apartments Poznań położony jest w Poznaniu, 200 metrów od ratusza i 300 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa. Nocleg Old House Apartments Poznań znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 269 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Studio Moderno POZ

9,9

Studio Moderno POZ

Nocleg (Apartament) Studio Moderno POZ. Obiekt Studio Moderno POZ położony jest w Poznaniu, 400 metrów od Rynku Starego Miasta. Nocleg Studio Moderno POZ znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 234 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Bóżnicza Centrum

9,8

Apartament Bóżnicza Centrum

Nocleg (Apartament) Apartament Bóżnicza Centrum. Apartament Bóżnicza Centrum usytuowany jest w Poznaniu, 800 metrów od Zamku Królewskiego. Na miejscu zapewniono bezpłatne WiFi i klimatyzację. Nocleg Apartament Bóżnicza Centrum znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 290 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Centro Design Apartments - Półwiejska

9,8

Centro Design Apartments - Półwiejska

Nocleg (Apartamenty) Centro Design Apartments - Półwiejska. Obiekt Centro Design Apartments – Półwiejska usytuowany jest w Poznaniu, niespełna 100 metrów od centrum handlowego Stary Browar. Nocleg Centro Design Apartments - Półwiejska znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 420 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Wujka - Północny

9,8

Apartamenty Wujka - Północny

Nocleg (Apartament) Apartamenty Wujka - Północny. Obiekt Apartamenty Wujka – Północny usytuowany jest w Poznaniu. Dysponuje on balkonem oraz widokiem na miasto. Nocleg Apartamenty Wujka - Północny znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 280 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Best City Apartment

9,8

Best City Apartment

Nocleg (Apartamenty) Best City Apartment. Obiekt Best City Apartment położony jest w Poznaniu, zaledwie 1,6 km od palmiarni i 2,1 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nocleg Best City Apartment znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 396 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Zwierzyniecka

9,8

Apartament Zwierzyniecka

Nocleg (Apartament) Apartament Zwierzyniecka. Apartament Zwierzyniecka zlokalizowany jest w Poznaniu, w odległości 1,4 km od filharmonii. Do dyspozycji Gości jest kuchnia. Nocleg Apartament Zwierzyniecka znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 203 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Martikal Apartments 1

9,8

Martikal Apartments 1

Nocleg (Apartament) Martikal Apartments 1. Offering free WiFi and free private parking, Martikal Apartments 1 is set in Poznań, within just 1.1 km of Stary Browar. Nocleg Martikal Apartments 1 znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 265 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Mamma Mia Female Rooms

9,8

Mamma Mia Female Rooms

Nocleg (Hostel) Mamma Mia Female Rooms. Obiekt Mamma Mia Female Rooms usytuowany jest w Poznaniu, 200 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Nocleg Mamma Mia Female Rooms znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 23 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

N°50

9,8

N°50

Nocleg (Kwatera prywatna) N°50. Obiekt N°50 znajduje się w poznańskiej dzielnicy Wilda, 4,4 km od Palmiarni Poznańskiej i 5 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nocleg N°50 znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 120 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Sleepway Apartments- Exotic Dream

9,8

Sleepway Apartments- Exotic Dream

Nocleg (Apartament) Sleepway Apartments- Exotic Dream. Offering free WiFi and city views, Sleepway Apartments- Exotic Dream is an accommodation situated in Poznań, just 500 metres from National Museum and 800... Nocleg Sleepway Apartments- Exotic Dream znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 171 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Onyx

9,8

Apartament Onyx

Nocleg (Apartament) Apartament Onyx. Obiekt Apartament Onyx usytuowany jest w Poznaniu, 2,5 km od Starego Browaru, 2,8 km od Filharmonii Poznańskiej oraz 3,2 km od Teatru Wielkiego i kościoła... Nocleg Apartament Onyx znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 166 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Bliss Apartments Sydney

9,8

Bliss Apartments Sydney

Nocleg (Apartament) Bliss Apartments Sydney. Obiekt Bliss Apartments Sydney usytuowany jest w Poznaniu, 100 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Nocleg Bliss Apartments Sydney znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 247 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

A-Z Apartament

9,8

A-Z Apartament

Nocleg (Apartament) A-Z Apartament. Obiekt A-Z Apartament jest usytuowany w Poznaniu, 16 minut spacerem od Międzynarodowych Targów Poznańskich, 1,4 km od Palmiarni i Teatru Wielkiego, a także... Nocleg A-Z Apartament znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

HM Apartments Premium nr 121- Heart of Poznań Free Netflix

9,8

HM Apartments Premium nr 121- Heart of Poznań Free Netflix

Nocleg (Apartament) HM Apartments Premium nr 121- Heart of Poznań Free Netflix. HM Apartments Premium nr 121- Heart of Poznań Free Netflix has a patio and is situated in Poznań, within just 500 metres of City Hall and 1. Nocleg HM Apartments Premium nr 121- Heart of Poznań Free Netflix znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 179 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Hostel Subtella

9,8

Hostel Subtella

Nocleg (Hostel) Hostel Subtella. Hostel Subtella położony jest w Poznaniu, zaledwie 150 metrów od parku Wilsona i 600 metrów od Palmiarni. Nocleg Hostel Subtella znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 110 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Premium Apartament CityCenter - MTP/PKP + parking

9,8

Premium Apartament CityCenter - MTP/PKP + parking

Nocleg (Apartament) Premium Apartament CityCenter - MTP/PKP + parking. Obiekt Premium Apartament CityCenter - MTP/PKP + parking jest usytuowany w Poznaniu, 900 metrów od centrum handlowego Stary Browar i 13 minut spacerem od... Nocleg Premium Apartament CityCenter - MTP/PKP + parking znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Poznań Best Location Apartment 21

9,8

Poznań Best Location Apartment 21

Nocleg (Apartament) Poznań Best Location Apartment 21. Obiekt Poznań Best Location Apartment 21 znajduje się w Poznaniu, 200 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa i 500 metrów od ratusza. Nocleg Poznań Best Location Apartment 21 znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 135 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament NAD MALTĄ

9,8

Apartament NAD MALTĄ

Nocleg (Apartament) Apartament NAD MALTĄ. Apartament NAD MALTĄ położony jest 4 km od centrum handlowego Stary Browar oraz kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Poznaniu. Nocleg Apartament NAD MALTĄ znajduje się w mieście Nowe Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 220 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartments Poznań Mottego

9,8

Apartments Poznań Mottego

Nocleg (Apartament) Apartments Poznań Mottego. Apartments Poznań Mottego is situated in the Grunwald district of Poznań, 1.2 km from Poznań Palm House, 1.5 km from Poznan International Fair and 2. Nocleg Apartments Poznań Mottego znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 199 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Marii Konopnickiej 20

9,8

Marii Konopnickiej 20

Nocleg (Apartament) Marii Konopnickiej 20. Obiekt Marii Konopnickiej 20 usytuowany jest w dzielnicy Grunwald w Poznaniu, 400 metrów od Palmiarni i 1,2 km od Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nocleg Marii Konopnickiej 20 znajduje się w mieście Grunwald (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 220 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Fractal ApartamentB7 - Andersia Square Center

9,8

Fractal ApartamentB7 - Andersia Square Center

Nocleg (Apartamenty) Fractal ApartamentB7 - Andersia Square Center. Obiekt Fractal ApartamentB7 – Andersia Square Center położony jest w Poznaniu, 65 km od Starego Browaru oraz 400 metrów od Szpitala Dziecięcego. Nocleg Fractal ApartamentB7 - Andersia Square Center znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 500 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Near Apartments

9,8

Near Apartments

Nocleg (Apartament) Near Apartments. Obiekt Near Apartments położony jest w Poznaniu, zaledwie 800 metrów od centrum handlowego Stary Browar i 1 km od Filharmonii Poznańskiej. Nocleg Near Apartments znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 270 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Loft 49

9,8

Loft 49

Nocleg (Apartament) Loft 49. Obiekt Loft 49 jest usytuowany około 700 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Nocleg Loft 49 znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Piper Zajezdnia Blue

9,8

Piper Zajezdnia Blue

Nocleg (Apartament) Piper Zajezdnia Blue. Obiekt Piper Zajezdnia Blue dysponuje ogrodem. Jest on położony w Poznaniu, zaledwie 1,4 km od Filharmonii, 1,6 km od Palmiarni Poznańskiej i 1,7 km od... Nocleg Piper Zajezdnia Blue znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 149 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty NEPTUN

9,8

Apartamenty NEPTUN

Nocleg (Apartamenty) Apartamenty NEPTUN. Obiekt Apartamenty NEPTUN znajduje się w Poznaniu, w pobliżu Muzeum Narodowego i Zamku Królewskiego. Na miejscu zapewniono bezpłatne WiFi. Nocleg Apartamenty NEPTUN znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 428 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament LOVEROOM

9,8

Apartament LOVEROOM

Nocleg (Apartament) Apartament LOVEROOM. Apartament LOVEROOM zlokalizowany jest zaledwie 300 metrów od kościoła św. Stanisława Biskupa i Męczennika oraz niespełna 1 km od ratusza w Poznaniu. Nocleg Apartament LOVEROOM znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Dolina Poznań

9,8

Apartament Dolina Poznań

Nocleg (Apartament) Apartament Dolina Poznań. Apartament Dolina Poznań is situated in Poznań, 2 km from St. Nocleg Apartament Dolina Poznań znajduje się w mieście Wilda (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 270 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament B&F Poznań Business & Family - Parking

9,8

Apartament B&F Poznań Business & Family - Parking

Nocleg (Apartament) Apartament B&F Poznań Business & Family - Parking. Apartament B&F Poznań Business & Family - Parking usytuowany jest na Starym Mieście w Poznaniu, 800 metrów od ratusza. Nocleg Apartament B&F Poznań Business & Family - Parking znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 202 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament B&F Poznań Business & Family II

9,8

Apartament B&F Poznań Business & Family II

Nocleg (Apartament) Apartament B&F Poznań Business & Family II. Apartament B&F Poznań Business & Family II mieści się we wzniesionym w 2019 roku budynku w Poznaniu, 3 km od palmiarni oraz 3,1 km od Teatru Wielkiego i od... Nocleg Apartament B&F Poznań Business & Family II znajduje się w mieście Jeżyce (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 186 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Przy Cytadeli

9,8

Apartament Przy Cytadeli

Nocleg (Apartament) Apartament Przy Cytadeli. Apartament Przy Cytadeli znajduje się na Starym Mieście w Poznaniu, 2,4 km od Teatru Wielkiego, 2,7 km od Zamku Królewskiego i 2,8 km od Filharmonii... Nocleg Apartament Przy Cytadeli znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 181 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Venezia Apartment

9,8

Venezia Apartment

Nocleg (Apartament) Venezia Apartment. Venezia Apartment to doskonale wyposażony apartament położony na Starym Mieście w Poznaniu, 400 metrów od ratusza. Nocleg Venezia Apartment znajduje się w mieście Stare Miasto (Polska - wielkopolskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 280 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Noclegi w mieście Poznań

Miasto Poznań znajduje się w kraju Polska. Obecnie mamy 1001 hoteli i noclegów w Poznań.