Szukaj

Nocleg

Nocleg Miasto Kołobrzeg

W mieście Kołobrzeg (Polska) mamy w sumie 1504 hoteli i noclegów.

Najlepsze noclegi w mieście Kołobrzeg

Najlepsze noclegi w hotelach w mieście Kołobrzeg

Apartament Bartess

10

Apartament Bartess

Nocleg (Apartament) Apartament Bartess. Apartament Bartess położony jest w Kołobrzegu, 1 km od ratusza, 1,1 km od Nowej Starówki i 1,8 km od molo. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Nocleg Apartament Bartess znajduje się w mieście Szpitalna 9 apartament 33 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 241 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza

10

Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza

Nocleg (Apartament) Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza. Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza, a property with free bikes and a terrace, is set in Kołobrzeg, 2.3 km from Kolberg Pier, 2. Nocleg Apartamenty Kapitańskie z garażami Bliżej Morza znajduje się w mieście Kasprowicza 16/22 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 228 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Polanki Park A204

10

Polanki Park A204

Nocleg (Apartament) Polanki Park A204. Obiekt Polanki Park A204 jest usytuowany w Kołobrzegu. Nocleg Polanki Park A204 znajduje się w mieście Muszelkowa 1 A/204 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 355 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg

10

Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg

Nocleg (Apartament) Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg. Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg mieści się w budynku z 2017 roku położonym w Kołobrzegu, 400 metrów od Nowej Starówki oraz ratusza, niecały kilometr od... Nocleg Apartament Miodowy Dom - Kołobrzeg znajduje się w mieście ul. Unii Lubelskiej 21b/8 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 216 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Centrum

9,9

Apartament Centrum

Nocleg (Apartament) Apartament Centrum. Apartament Centrum usytuowany jest w pobliżu Nowej Starówki w Kołobrzegu, zaledwie 11 minut spacerem od ratusza. Nocleg Apartament Centrum znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 370 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO

9,9

APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO

Nocleg (Apartament) APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO. APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO położony jest w Kołobrzegu, 1,5 km od Nowej Starówki i ratusza oraz 3,2 km od molo. Nocleg APARTAMENT SEASHELL KOŁOBRZEG BOCIANIE GNIAZDO znajduje się w mieście Ogrodowa 27c/25 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 184 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Markiza

9,9

Apartament Markiza

Nocleg (Apartament) Apartament Markiza. Apartament Markiza usytuowany jest w Kołobrzegu, 2,2 km od Nowej Starówki oraz 2,3 km od ratusza. Do dyspozycji Gości jest ogród. Nocleg Apartament Markiza znajduje się w mieście Sw Macieja 9/18 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 178 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum

9,9

Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum

Nocleg (Apartament) Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum. Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum usytuowany jest w Kołobrzegu, 700 metrów od Regionalnego Szpitala i 800 metrów od latarni morskiej. Nocleg Apartament Solna 305 Kołobrzeg Centrum znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 266 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament w Rezydencji Maritimo

9,9

Apartament w Rezydencji Maritimo

Nocleg (Apartament) Apartament w Rezydencji Maritimo. Apartament w Rezydencji Maritimo znajduje się w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu, w odległości 700 metrów od molo oraz latarni morskiej i 2,2 km od... Nocleg Apartament w Rezydencji Maritimo znajduje się w mieście Spacerowa 41/104 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 254 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Bliżej Morza

9,9

Apartamenty Bliżej Morza

Nocleg (Apartamenty) Apartamenty Bliżej Morza. Obiekt Apartamenty Bliżej Morza położony jest w Kołobrzegu, zaledwie 2,3 km od molo i latarni morskiej. Nocleg Apartamenty Bliżej Morza znajduje się w mieście Kasprowicza 16 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 256 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

LATO apartament Solna 11c

9,9

LATO apartament Solna 11c

Nocleg (Apartament) LATO apartament Solna 11c. Obiekt LATO apartament Solna 11c jest usytuowany w Kołobrzegu, 800 metrów od molo. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Nocleg LATO apartament Solna 11c znajduje się w mieście ul. Solna 11c 205 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 266 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Lazar Apartamenty - Kasprowicza

9,9

Lazar Apartamenty - Kasprowicza

Nocleg (Apartamenty) Lazar Apartamenty - Kasprowicza. Obiekt Lazar Apartamenty – Kasprowicza usytuowany jest w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu, 2,3 km od molo i latarni morskiej. Nocleg Lazar Apartamenty - Kasprowicza znajduje się w mieście Kasprowicza 14 m. 55 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 295 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Nadmorskie Tarasy Apartament A211

9,9

Nadmorskie Tarasy Apartament A211

Nocleg (Apartament) Nadmorskie Tarasy Apartament A211. Obiekt Nadmorskie Tarasy Apartament A211 znajduje się przy plaży w Kołobrzegu, zaledwie 700 metrów od molo. Nocleg Nadmorskie Tarasy Apartament A211 znajduje się w mieście Towarowa 14A/211 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 226 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Marine Bliżej Morza

9,9

Marine Bliżej Morza

Nocleg (Apartament) Marine Bliżej Morza. Obiekt Marine Bliżej Morza położony jest w Kołobrzegu, 2,4 km od molo i od latarni morskiej. Nocleg Marine Bliżej Morza znajduje się w mieście Kasprowicza 16/72 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 279 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Morze - Miodowy Dom

9,9

Apartament Morze - Miodowy Dom

Nocleg (Apartament) Apartament Morze - Miodowy Dom. Apartament Morze – Miodowy Dom usytuowany jest w Kołobrzegu, 400 metrów od Ratusza i Nowej Starówki. Na miejscu dostępny jest taras. Nocleg Apartament Morze - Miodowy Dom znajduje się w mieście Unii Lubelskiej 21C M10 (Polska - zachodniopomorskie).

Apartament Marina

9,9

Apartament Marina

Nocleg (Apartament) Apartament Marina. Obiekt Apartament Marina położony jest w Kołobrzegu, 2,3 km od mola. Oferuje on całodobową recepcję. Z WiFi i rowerów można korzystać bezpłatnie. Nocleg Apartament Marina znajduje się w mieście Kasprowicza 16/44 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 294 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Bliżej Morza Premium III

9,9

Apartament Bliżej Morza Premium III

Nocleg (Apartament) Apartament Bliżej Morza Premium III. Obiekt Apartament Bliżej Morza Premium III jest usytuowany w Kołobrzegu, zaledwie 2,5 km od molo i latarni morskiej oraz 2,8 km od Nowego Starego Miasta i... Nocleg Apartament Bliżej Morza Premium III znajduje się w mieście Kasprowicza 14/9 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 201 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Blue Mare Bliżej Morza

9,9

Blue Mare Bliżej Morza

Nocleg (Apartamenty) Blue Mare Bliżej Morza. Obiekt Blue Mare Bliżej Morza położony jest w Kołobrzegu, 2,3 km od molo. Oferuje on zakwaterowanie w apartamentach z balkonem i bezpłatnym WiFi. Nocleg Blue Mare Bliżej Morza znajduje się w mieście Kasprowicza 14 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 396 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Nawigator

9,9

Apartament Nawigator

Nocleg (Apartament) Apartament Nawigator. Apartament Nawigator położony jest w Kołobrzegu, 1,9 km od molo oraz 1,9 km od latarni morskiej. Nocleg Apartament Nawigator znajduje się w mieście Rybacka 12a 30 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 276 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Halina

9,9

Apartament Halina

Nocleg (Apartament) Apartament Halina. Apartament Halina jest usytuowany w Kołobrzegu i zapewnia widoki na ogród. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Nocleg Apartament Halina znajduje się w mieście Fredry 7B/50 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 241 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

LUX Apartamenty Bliżej Morza Kołobrzeg

9,9

LUX Apartamenty Bliżej Morza Kołobrzeg

Nocleg (Apartamenty) LUX Apartamenty Bliżej Morza Kołobrzeg. Obiekt „Blizej Morza Kolobrzeg” usytuowany jest w atrakcyjnej okolicy w Kołobrzegu, nieopodal Nowej Starówki, ratusza oraz Regionalnego Szpitala. Nocleg LUX Apartamenty Bliżej Morza Kołobrzeg znajduje się w mieście ul. Kasprowicza 16/65 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 211 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Blue Sea Kołobrzeg

9,9

Blue Sea Kołobrzeg

Nocleg (Apartament) Blue Sea Kołobrzeg. Apartament Blue Sea Kołobrzeg wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją w Dzielnicy Uzdrowiskowej, 2,3 km od molo i latarni morskiej oraz 2,6 km od Nowej... Nocleg Blue Sea Kołobrzeg znajduje się w mieście ul. Kasprowicza 16/84 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 237 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

AMD Apartamenty Bliżej Morza

9,9

AMD Apartamenty Bliżej Morza

Nocleg (Apartament) AMD Apartamenty Bliżej Morza. Located in Kołobrzeg, 2.3 km from Kolberg Pier, AMD Apartamenty Bliżej Morza provides accommodation with a fitness centre, free WiFi, room service, and a... Nocleg AMD Apartamenty Bliżej Morza znajduje się w mieście Kasprowicza 14/12 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 222 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

APARTAMENT 28

9,9

APARTAMENT 28

Nocleg (Apartament) APARTAMENT 28. Obiekt APARTAMENT 28 jest położony w Kołobrzegu, w odległości 2,3 km od molo, 2,4 km od latarni morskiej i 2,6 km od Nowej Starówki. Nocleg APARTAMENT 28 znajduje się w mieście 16 Kasprowicza APARTAMENT 28 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 271 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Polanki Park Azul

9,9

Apartament Polanki Park Azul

Nocleg (Apartament) Apartament Polanki Park Azul. Apartament Polanki Park Azul usytuowany jest w Kołobrzegu. Dysponuje on tarasem i oferuje widok na basen. Na miejscu działa centrum fitness. Nocleg Apartament Polanki Park Azul znajduje się w mieście Muszelkowa 1C (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 281 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Rybakówka

9,9

Apartament Rybakówka

Nocleg (Apartament) Apartament Rybakówka. Obiekt Apartament Rybakówka mieści się w Kołobrzegu, 2,3 km od molo. Nocleg Apartament Rybakówka znajduje się w mieście Kasprowicza 16/45 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 306 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Wylotowa 87i/1

9,9

Wylotowa 87i/1

Nocleg (Apartament) Wylotowa 87i/1. Obiekt Wylotowa 87i /1 jest położony 2 km od molo, 2,7 km od Nowej Starówki i niecały 1 km od Stadionu Miejskiego. Nocleg Wylotowa 87i/1 znajduje się w mieście Wylotowa 87i/1 Apartament (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 156 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Korab Apartments Jagiellońska

9,9

Korab Apartments Jagiellońska

Nocleg (Apartament) Korab Apartments Jagiellońska. Obiekt Korab Apartments Jagiellońska jest usytuowany w Kołobrzegu, 800 metrów od Nowej Starówki, niecały kilometr od ratusza i twierdzy Kołobrzeg, 16 minut... Nocleg Korab Apartments Jagiellońska znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 266 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament SIRIUS Polanki Park

9,8

Apartament SIRIUS Polanki Park

Nocleg (Apartament) Apartament SIRIUS Polanki Park. Apartament SIRIUS Polanki Park położony jest w Kołobrzegu, 350 metrów od morza i 2 km od latarni morskiej. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Nocleg Apartament SIRIUS Polanki Park znajduje się w mieście ul. Muszelkowa 1D 005 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 240 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Baltic Pearl

9,8

Apartament Baltic Pearl

Nocleg (Apartament) Apartament Baltic Pearl. Obiekt Apartament Baltic Pearl jest usytuowany w Kołobrzegu, około 1,6 km od molo, 2,3 km od Nowej Starówki i 1,9 km od bazyliki Mariackiej. Nocleg Apartament Baltic Pearl znajduje się w mieście Bałtycka 11 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 268 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

APARTAMENT BLIŻEJ MORZA Sorrento

9,8

APARTAMENT BLIŻEJ MORZA Sorrento

Nocleg (Apartament) APARTAMENT BLIŻEJ MORZA Sorrento. Obiekt APARTAMENT BLIŻEJ MORZA Sorrento usytuowany jest przy plaży w Dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu, 1,5 km od Nowej Starówki i 2,5 km od mola. Nocleg APARTAMENT BLIŻEJ MORZA Sorrento znajduje się w mieście Kasprowicza 14/27 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 215 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

AZURE Mare Apartamenty B&M

9,8

AZURE Mare Apartamenty B&M

Nocleg (Apartament) AZURE Mare Apartamenty B&M. Obiekt AZURE Mare Apartamenty B&M jest usytuowany w Kołobrzegu, 4,2 km od molo. Do dyspozycji Gości jest balkon, ogród i odkryty basen. Nocleg AZURE Mare Apartamenty B&M znajduje się w mieście 8 Błękitna (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 456 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Elite Apartments Olymp

9,8

Elite Apartments Olymp

Nocleg (Apartamenty) Elite Apartments Olymp. Obiekt Elite Apartments Olymp usytuowany jest 2,2 km od molo w Kołobrzegu i oferuje apartamenty z balkonem. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi. Nocleg Elite Apartments Olymp znajduje się w mieście Kościuszki 5/113 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 492 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Starówka

9,8

Apartamenty Starówka

Nocleg (Apartament) Apartamenty Starówka. Obiekt Apartamenty Starówka jest usytuowany w Kołobrzegu, 300 metrów od ratusza i 700 metrów od Nowej Starówki. Oferuje on bezpłatne WiFi i widok na... Nocleg Apartamenty Starówka znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 250 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Navigator-Rybacka

9,8

Apartamenty Navigator-Rybacka

Nocleg (Apartamenty) Apartamenty Navigator-Rybacka. Obiekt Apartamenty Navigator-Rybacka położony jest 1,9 km od molo w Kołobrzegu. Nocleg Apartamenty Navigator-Rybacka znajduje się w mieście Rybacka 12A/42 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 243 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

U Malgosi

9,8

U Malgosi

Nocleg (Apartament) U Malgosi. Obiekt U Malgosi jest usytuowany w Kołobrzegu na Pomorzu Zachodnim, 600 metrów od ratusza i 8 minut spacerem od Szpitala Regionalnego. Nocleg U Malgosi znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 270 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament z tarasem „Panorama”

9,8

Apartament z tarasem „Panorama”

Nocleg (Apartament) Apartament z tarasem „Panorama”. Obiekt Mieszkanie z tarasem „Panorama” usytuowany jest w Kołobrzegu, około 400 metrów od ratusza. Oferuje on taras i widok na miasto. Nocleg Apartament z tarasem „Panorama” znajduje się w mieście Unii Lubelskiej 21A/90 Miodowy Dom (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 441 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament z ogródkiem Pomerania

9,8

Apartament z ogródkiem Pomerania

Nocleg (Apartament) Apartament z ogródkiem Pomerania. Apartament z ogródkiem Pomerania położony jest w Kołobrzegu, zaledwie 2 km od Nowej Starówki i ratusza oraz 3 km od mola. Nocleg Apartament z ogródkiem Pomerania znajduje się w mieście Fredry 9C/ 11 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 171 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament POLANKI

9,8

Apartament POLANKI

Nocleg (Apartament) Apartament POLANKI. Apartament POLANKI usytuowany jest w Kołobrzegu, 3,2 km od mola. Nocleg Apartament POLANKI znajduje się w mieście parter (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 296 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Lazar Apartamenty

9,8

Lazar Apartamenty

Nocleg (Apartamenty) Lazar Apartamenty. Obiekt Lazar Apartamenty położony jest w Kołobrzegu. Oferuje on basen, ogród i sprzęt do grillowania. Z okien roztacza się widok na basen. Nocleg Lazar Apartamenty znajduje się w mieście Poleska 10 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 308 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Blue Apartments Kołobrzeg

9,8

Blue Apartments Kołobrzeg

Nocleg (Apartament) Blue Apartments Kołobrzeg. Obiekt Blue Apartments Kołobrzeg zlokalizowany jest w Kołobrzegu, 2,1 km od Nowej Starówki i ratusza. Z okien apartamentu roztacza się widok na miasto. Nocleg Blue Apartments Kołobrzeg znajduje się w mieście 16 Chodkiewicza (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 154 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Zielone Tarasy ApartamentyPrzyMorzu

9,8

Apartament Zielone Tarasy ApartamentyPrzyMorzu

Nocleg (Apartament) Apartament Zielone Tarasy ApartamentyPrzyMorzu. Apartament Zielone Tarasy ApartamentyPrzyMorzu usytuowany jest w Kołobrzegu, 1,9 km od Nowej Starówki i ratusza. Na miejscu znajduje się ogród. Nocleg Apartament Zielone Tarasy ApartamentyPrzyMorzu znajduje się w mieście Fredry 3b/27 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 204 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Solna 11C Kołobrzeg

9,8

Apartament Solna 11C Kołobrzeg

Nocleg (Apartament) Apartament Solna 11C Kołobrzeg. Apartament Solna 11C Kołobrzeg oddalony jest o 9 minut spacerem od regionalnego szpitala w Kołobrzegu. Nocleg Apartament Solna 11C Kołobrzeg znajduje się w mieście Solna 11 C 501 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Mercury

9,8

Apartament Mercury

Nocleg (Apartament) Apartament Mercury. Obiekt Apartament Mercury jest usytuowany w Kołobrzegu, w pobliżu Nowej Starówki, zaledwie 1,1 km od ratusza i 1,2 km od molo. Nocleg Apartament Mercury znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 220 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apart111 Apartamenty - City

9,8

Apart111 Apartamenty - City

Nocleg (Apartament) Apart111 Apartamenty - City. Obiekt Apart111 Apartamenty - City położony jest przy plaży w Kołobrzegu, zaledwie 1,7 km od molo. Nocleg Apart111 Apartamenty - City znajduje się w mieście Bałtycka 11a 29 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 252 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament 4 seasons

9,8

Apartament 4 seasons

Nocleg (Apartament) Apartament 4 seasons. Obiekt Apartament 4 seasons położony jest w Kołobrzegu, 8 km od dzielnicy Nowa Starówka i ratusza. Nocleg Apartament 4 seasons znajduje się w mieście ul. Poleska 10-12 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Kołobrzeg Starówka Welcome Home

9,8

Apartament Kołobrzeg Starówka Welcome Home

Nocleg (Apartament) Apartament Kołobrzeg Starówka Welcome Home. Obiekt Apartament Kołobrzeg Starówka Welcome Home mieści się w Kołobrzegu, 400 metrów od ratusza, 2 km od mola oraz i 2,4 km od latarni morskiej. Nocleg Apartament Kołobrzeg Starówka Welcome Home znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 183 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Przy Latarni

9,8

Apartament Przy Latarni

Nocleg (Apartament) Apartament Przy Latarni. Obiekt Apartament Przy Latarni mieści się we wzniesionym w 2011 roku budynku, który położony jest 300 metrów od latarni morskiej w Kołobrzegu. Nocleg Apartament Przy Latarni znajduje się w mieście ul. Portowa 28/210 (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 201 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Mały Domek

9,8

Mały Domek

Nocleg (Apartament) Mały Domek. Obiekt Mały Domek położony jest w Kołobrzegu, zaledwie 400 metrów od ratusza, 800 metrów od Nowej Starówki, 2,5 km od molo oraz 2,6 km od latarni morskiej. Nocleg Mały Domek znajduje się w mieście Śródmieście (Polska - zachodniopomorskie).

Apartament Portowa 31

9,8

Apartament Portowa 31

Nocleg (Apartament) Apartament Portowa 31. Apartament Portowa 31 znajduje się w Kołobrzegu, 500 metrów od molo i latarni morskiej oraz 1,7 km od Nowej Starówki. Nocleg Apartament Portowa 31 znajduje się w mieście Portowa 31 apartament (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 224 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Polanki Park E-201

9,8

Polanki Park E-201

Nocleg (Apartament) Polanki Park E-201. Obiekt Polanki Park E-201 położony jest w Kołobrzegu, 3,2 km od tamtejszego molo i latarni morskiej. Odległość od ratusza wynosi 3,5 km. Nocleg Polanki Park E-201 znajduje się w mieście Muszelkowa (Polska - zachodniopomorskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 325 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Noclegi w mieście Kołobrzeg

Miasto Kołobrzeg znajduje się w kraju Polska. Obecnie mamy 1504 hoteli i noclegów w Kołobrzeg.