Szukaj

Nocleg

Nocleg Miasto Katowice

W mieście Katowice (Polska) mamy w sumie 1110 hoteli i noclegów.

Najlepsze noclegi w mieście Katowice

Najlepsze noclegi w hotelach w mieście Katowice

Zillmann Apartment

10

Zillmann Apartment

Nocleg (Apartament) Zillmann Apartment. Obiekt Zillmann Apartment usytuowany jest w Katowicach, 4,3 km od Uniwersytetu Śląskiego i 5 km od Spodka oraz szpitala MSWiA. Nocleg Zillmann Apartment znajduje się w mieście Plac Wyzwolenia 3 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 629 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

KATO BEST POINT

9,9

KATO BEST POINT

Nocleg (Apartament) KATO BEST POINT. Obiekt KATO BEST POINT znajduje się w Katowicach, 1,5 km od Spodka, 1,7 km od Uniwersytetu Śląskiego, 2,3 km od centrum handlowego Silesia City Center, 4,2... Nocleg KATO BEST POINT znajduje się w mieście al.Korfantego 8/95 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 172 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Katowice

9,9

Apartament Katowice

Nocleg (Apartament) Apartament Katowice. Apartament Katowice usytuowany jest w Katowicach, 1,5 km od centrum handlowego Silesia City Center, 2,2 km od Uniwersytetu Śląskiego i 2,5 km od hali... Nocleg Apartament Katowice znajduje się w mieście pierwsze piętro (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 351 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Luxury Apartment - 3 lakes

9,9

Luxury Apartment - 3 lakes

Nocleg (Apartament) Luxury Apartment - 3 lakes. Obiekt „Luxury Apartment – 3 lakes” mieści się we wzniesionym w 2018 roku budynku usytuowanym 1,6 km od Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Nocleg Luxury Apartment - 3 lakes znajduje się w mieście Pułaskiego 19 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 340 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Sorello - Katowice Centrum

9,8

Apartament Sorello - Katowice Centrum

Nocleg (Apartament) Apartament Sorello - Katowice Centrum. Apartament Sorello - Katowice Centrum znajduje się w Katowicach, zaledwie 1,1 km od Spodka, 1,3 km od Uniwersytetu Śląskiego, 2,9 km od Teatru Śląskiego... Nocleg Apartament Sorello - Katowice Centrum znajduje się w mieście ul.Piastowska 1/5a (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 260 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Krahelskiej

9,8

Apartament Krahelskiej

Nocleg (Apartament) Apartament Krahelskiej. Apartament Krahelskiej położony jest w Katowicach, zaledwie 1,4 km od Uniwersytetu Śląskiego oraz 2,7 km od Spodka. Nocleg Apartament Krahelskiej znajduje się w mieście Haliny Krahelskiej 10/7 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 215 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Industrialny apartament Mariacka

9,8

Industrialny apartament Mariacka

Nocleg (Apartament) Industrialny apartament Mariacka. Obiekt Industrialny apartament Mariacka położony jest w Katowicach, zaledwie 400 metrów od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Industrialny apartament Mariacka znajduje się w mieście 1 Mariacka (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 140 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Jantar Apartamenty - Silesia Lux Apartments

9,8

Jantar Apartamenty - Silesia Lux Apartments

Nocleg (Apartamenty) Jantar Apartamenty - Silesia Lux Apartments. Obiekt Jantar Apartamenty – Silesia Lux Apartments oferuje widok na ogród i bezpłatne WiFi. Nocleg Jantar Apartamenty - Silesia Lux Apartments znajduje się w mieście Baildona 24 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 380 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Unikat

9,8

Apartament Unikat

Nocleg (Apartament) Apartament Unikat. Situated in Katowice, 2.2 km from Spodek, 3.2 km from University of Silesia and 4. Nocleg Apartament Unikat znajduje się w mieście Podhalańska 14/5 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 177 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Eko Apartament Ordona 12

9,8

Eko Apartament Ordona 12

Nocleg (Apartament) Eko Apartament Ordona 12. Obiekt Eko Apartament Ordona 12 oferuje zakwaterowanie w Katowicach, 500 metrów od Spodka i 2,2 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Eko Apartament Ordona 12 znajduje się w mieście Ordona 12/29 Ordona 12/29 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 250 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Familuks - Apartementy Katowice Ligota

9,8

Familuks - Apartementy Katowice Ligota

Nocleg (Apartamenty) Familuks - Apartementy Katowice Ligota. Obiekt Familuks – Apartementy Katowice położony jest w Katowicach, w odległości 2,2 km od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i 7 km od centrum handlowego... Nocleg Familuks - Apartementy Katowice Ligota znajduje się w mieście 74 Piotrowicka Ligota (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 209 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Kilińskiego 19

9,8

Apartament Kilińskiego 19

Nocleg (Apartament) Apartament Kilińskiego 19. Apartament Kilińskiego 19 usytuowany jest w Katowicach, 2,5 km od Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz 3,1 km od centrum handlowego Silesia City Center... Nocleg Apartament Kilińskiego 19 znajduje się w mieście Kilińskiego 19 (Polska - śląskie).

Katowice City Centre Apartment

9,8

Katowice City Centre Apartment

Nocleg (Apartament) Katowice City Centre Apartment. Obiekt Katowice City Centre Apartment położony jest w Katowicach. Nocleg Katowice City Centre Apartment znajduje się w mieście Tysiąclecia 22/39 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 162 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

1 Bedroom Francuska Park Apartment

9,8

1 Bedroom Francuska Park Apartment

Nocleg (Apartament) 1 Bedroom Francuska Park Apartment. Obiekt 1 Bedroom Francuska Park Apartment znajduje się w Katowicach, 1,6 km od Szpitala MSWiA, 2 km od Uniwersytetu Śląskiego i 2,7 km od Spodka. Nocleg 1 Bedroom Francuska Park Apartment znajduje się w mieście ul. Francuska 88/18 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 250 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Hornigold Katowice Nikiszowiec

9,8

Hornigold Katowice Nikiszowiec

Nocleg (Apartamenty) Hornigold Katowice Nikiszowiec. Obiekt Apartamenty Hornigold Katowice Nikiszowiec położony jest w Katowicach, w odległości 8 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Hornigold Katowice Nikiszowiec znajduje się w mieście ul. Szopienicka 50/2 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 398 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park

9,8

GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park

Nocleg (Apartamenty) GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park. Obiekt GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park położony jest 2,4 km od Uniwersytetu Śląskiego i oferuje balkon. Nocleg GOLD APARTMENT 31 ATAL Francuska Park znajduje się w mieście Francuska 88/31 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 252 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Strefa Kultury

9,8

Apartament Strefa Kultury

Nocleg (Apartament) Apartament Strefa Kultury. Apartament Strefa Kultury położony jest w Katowicach, 400 metrów od Spodka. Oferuje on salon z telewizorem z płaskim ekranem oraz bezpłatne WiFi. Nocleg Apartament Strefa Kultury znajduje się w mieście Ordona 20a/126 13 piętro (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 170 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Szopienicka Luxury

9,8

Szopienicka Luxury

Nocleg (Apartament) Szopienicka Luxury. Obiekt Szopienicka Luxury położony jest w Katowicach. Oferuje on bezpłatne WiFi i zapewnia widok na ogród. Nocleg Szopienicka Luxury znajduje się w mieście Szopienicka 46/7 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 330 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament na Osiedlu Tysiąclecia

9,8

Apartament na Osiedlu Tysiąclecia

Nocleg (Apartament) Apartament na Osiedlu Tysiąclecia. Apartament na Osiedlu Tysiąclecia jest położony w Katowicach. Oferuje on w pełni wyposażoną kuchnię, bezpłatne WiFi oraz widoki na miasto. Nocleg Apartament na Osiedlu Tysiąclecia znajduje się w mieście Aleja Bolesława Krzywoustego 2 (pierwsze piętro) (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 320 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Lazy Days Attic City Center

9,8

Lazy Days Attic City Center

Nocleg (Apartament) Lazy Days Attic City Center. Apartament Lazy Days Attic City Center usytuowany jest w Katowicach, zaledwie 1,4 km od Uniwersytetu Śląskiego, 1,8 km od Teatru Śląskiego i 2,9 km od... Nocleg Lazy Days Attic City Center znajduje się w mieście Powstańców 26/12 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 280 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Pan Tadeusz Bażantów Katowice

9,7

Apartament Pan Tadeusz Bażantów Katowice

Nocleg (Apartament) Apartament Pan Tadeusz Bażantów Katowice. Situated in Katowice, 5 km from Medical University of Silesia and 11 km from Silesia City Center shopping mall, Apartament Pan Tadeusz Bażantów Katowice... Nocleg Apartament Pan Tadeusz Bażantów Katowice znajduje się w mieście Bażantów 22/23 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 198 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Mikolowska 9

9,7

Apartament Mikolowska 9

Nocleg (Apartament) Apartament Mikolowska 9. Apartament Mikolowska 9 oferuje zakwaterowanie w Katowicach i znajduje się 1,7 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Apartament Mikolowska 9 znajduje się w mieście 9/4 Mikołowska (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 154 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Przystanek Katowice Mariacka 26

9,7

Przystanek Katowice Mariacka 26

Nocleg (Hotel apartamentowy) Przystanek Katowice Mariacka 26. Obiekt Przystanek Katowice Mariacka 26 położony jest w Katowicach, 400 metrów od Uniwersytetu Śląskiego i 1,9 km od hali Spodek. Nocleg Przystanek Katowice Mariacka 26 znajduje się w mieście Mariacka 26/9 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 115 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

LivingRoom 1

9,7

LivingRoom 1

Nocleg (Apartament) LivingRoom 1. Obiekt LivingRoom 1 usytuowany jest w Katowicach, 1,4 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg LivingRoom 1 znajduje się w mieście ul. 3 Maja 6 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 220 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Katowice Centrum Sokolska 450 m to Spodek by walk

9,7

Katowice Centrum Sokolska 450 m to Spodek by walk

Nocleg (Apartament) Katowice Centrum Sokolska 450 m to Spodek by walk. Apartament Katowice Centrum Sokolska położony jest w Katowicach, 1,3 km od centrum handlowego Silesia City Center. Oferuje on balkon oraz bezpłatne WiFi. Nocleg Katowice Centrum Sokolska 450 m to Spodek by walk znajduje się w mieście Sokolska 58 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 140 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

2 Bedroom City Center Apartment

9,7

2 Bedroom City Center Apartment

Nocleg (Apartament) 2 Bedroom City Center Apartment. Apartament 2 Bedroom City Center oferuje zakwaterowanie w Katowicach, w odległości około 500 metrów od Szpitala MSWiA i oferuje ogród oraz bezpłatne WiFi. Nocleg 2 Bedroom City Center Apartment znajduje się w mieście Wita Stwosza 27 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 300 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Magnolia Apartamenty

9,7

Magnolia Apartamenty

Nocleg (Apartamenty) Magnolia Apartamenty. Obiekt Magnolia Apartamenty położony jest w Katowicach, 1 km od centrum kongresowego FairExpo i 1,1 km od centrum handlowego Silesia City Center. Nocleg Magnolia Apartamenty znajduje się w mieście Johna Baildona 22 B-C (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 189 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Katowice_Tysiąclecia_apartament_56m2_z widokiem

9,7

Katowice_Tysiąclecia_apartament_56m2_z widokiem

Nocleg (Apartament) Katowice_Tysiąclecia_apartament_56m2_z widokiem. Located just 2.7 km from FairExpo Convention Center, Katowice_Tysiąclecia_apartament_56m2_z widokiem provides accommodation in Katowice with access to a... Nocleg Katowice_Tysiąclecia_apartament_56m2_z widokiem znajduje się w mieście Aleja Bolesława Krzywoustego (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 290 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

KTW Spodek Apartment

9,7

KTW Spodek Apartment

Nocleg (Apartament) KTW Spodek Apartment. Obiekt KTW Spodek Apartment zlokalizowany jest w Katowicach, 300 metrów od hali sportowo-widowiskowej Spodek, 1,8 km od Uniwersytetu Śląskiego oraz 2,1 km... Nocleg KTW Spodek Apartment znajduje się w mieście Ordona 20 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 182 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

on the corner

9,7

on the corner

Nocleg (Apartament) on the corner. Offering free WiFi and city views, on the corner is an accommodation located in Katowice, just 700 metres from Spodek and 1.9 km from University of... Nocleg on the corner znajduje się w mieście Katowicka 65 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 250 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament MODERNA

9,7

Apartament MODERNA

Nocleg (Apartament) Apartament MODERNA. Apartament MODERNA położony jest w Katowicach, 2,3 km od Uniwersytetu Śląskiego, 3,7 km od Spodka, 5 km od centrum handlowego Silesia City Center oraz 7 km... Nocleg Apartament MODERNA znajduje się w mieście ul.Francuska 92 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 165 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Biały Dom - 2 Bedrooms

9,7

Biały Dom - 2 Bedrooms

Nocleg (Apartamenty) Biały Dom - 2 Bedrooms. Biały Dom – Apartament oferuje zakwaterowanie w Katowicach, 1,5 km od Śląskiego Ogrodu Zoologicznego i 1,8 km od centrum handlowego Silesia City Center. Nocleg Biały Dom - 2 Bedrooms znajduje się w mieście Bytomska 3 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 229 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Okno na Spodek

9,7

Okno na Spodek

Nocleg (Apartament) Okno na Spodek. Obiekt Okno na Spodek położony jest w Katowicach, 300 metrów od Spodka, 900 metrów od Uniwersytetu Śląskiego oraz 1,5 km od centrum handlowego Silesia City... Nocleg Okno na Spodek znajduje się w mieście 20A/113 Ordona (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 195 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Spodek

9,7

Apartamenty Spodek

Nocleg (Apartament) Apartamenty Spodek. Obiekt Apartamenty Spodek położony jest w Katowicach, zaledwie 800 metrów od hali widowiskowo-sportowej Spodek. Nocleg Apartamenty Spodek znajduje się w mieście Klonowa 31/2 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

LivingRoom 4B

9,7

LivingRoom 4B

Nocleg (Apartament) LivingRoom 4B. Obiekt LivingRoom 4B usytuowany jest w Katowicach, 1,4 km od Uniwersytetu Śląskiego. Dysponuje on klimatyzacją. Nocleg LivingRoom 4B znajduje się w mieście 3 Maja 6 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 180 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartament Miłe Zacisze

9,6

Apartament Miłe Zacisze

Nocleg (Apartament) Apartament Miłe Zacisze. Apartament Miłe Zacisze usytuowany jest w Katowicach, 3,2 km od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Szpital MSWiA dzieli od niego 7 km. Nocleg Apartament Miłe Zacisze znajduje się w mieście ul.Tunelowa 25B/2 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 185 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

HAPPY HOME S115

9,6

HAPPY HOME S115

Nocleg (Apartament) HAPPY HOME S115. Obiekt HAPPY HOME S115 położony jest w Katowicach. Mieści się on w budynku z 2018 r., który usytuowany jest 1,2 km od Spodka. Nocleg HAPPY HOME S115 znajduje się w mieście 33 Sokolska 115 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 235 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Cosy apartment with amazing view

9,6

Cosy apartment with amazing view

Nocleg (Apartament) Cosy apartment with amazing view. Obiekt Cosy apartment with amazing view usytuowany jest w Katowicach, 100 metrów od Spodka i 700 metrów od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Cosy apartment with amazing view znajduje się w mieście aleja Korfantego 36/25 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 190 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Oceana

9,6

Oceana

Nocleg (Apartament) Oceana. Obiekt Oceana położony jest w Katowicach. Oferuje on balkon i bezpłatne WiFi. Odległość od Uniwersytetu Śląskiego wynosi 2,4 km, a od Spodka – 3,8 km. Nocleg Oceana znajduje się w mieście Francuska 88a/52 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 170 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Modern Apartment - Francuska Park

9,6

Modern Apartment - Francuska Park

Nocleg (Apartament) Modern Apartment - Francuska Park. Obiekt Modern Apartment – Francuska Park położony jest zaledwie 2,4 km od Uniwersytetu Śląskiego i 3,9 km od Spodka w Katowicach. Nocleg Modern Apartment - Francuska Park znajduje się w mieście Francuska 96a/1 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 140 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Stawowa 13

9,6

Stawowa 13

Nocleg (Hotel apartamentowy) Stawowa 13. Obiekt Stawowa 13 usytuowany jest w Katowicach, w pobliżu centrum handlowego Silesia City Center i hali Spodek. Na miejscu dostępne jest bezpłatne WiFi. Nocleg Stawowa 13 znajduje się w mieście Stawowa 13 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 229 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Tessa Jagiellońska

9,6

Tessa Jagiellońska

Nocleg (Apartament) Tessa Jagiellońska. Boasting city views, Tessa Jagiellońska offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Silesia City Center shopping mall. Nocleg Tessa Jagiellońska znajduje się w mieście 5 Jagiellońska (Polska - śląskie).

FOREST Apart

9,6

FOREST Apart

Nocleg (Apartament) FOREST Apart. Obiekt FOREST Apart położony jest w Katowicach, 200 metrów od hali widowiskowo-sportowej Spodek i 900 metrów od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg FOREST Apart znajduje się w mieście Ordona 22A (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 273 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Stylowy apartament

9,6

Stylowy apartament

Nocleg (Apartament) Stylowy apartament. Apartament ten znajduje się w Katowicach, 500 metrów od centrum targowo-wystawowego FairExpo, 1,8 km od centrum handlowego Silesia City Center i 3,1 km od... Nocleg Stylowy apartament znajduje się w mieście Debowa 93 /14 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 240 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Apartamenty Next to Galeria Katowice

9,6

Apartamenty Next to Galeria Katowice

Nocleg (Hotel) Apartamenty Next to Galeria Katowice. Obiekt Apartamenty Next to Galeria Katowice położony jest w Katowicach, 1,6 km od Uniwersytetu Śląskiego. Z obiektu roztacza się widok na miasto. Nocleg Apartamenty Next to Galeria Katowice znajduje się w mieście Słowackiego 24 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 99 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Hornigold Katowice Grodowa

9,6

Hornigold Katowice Grodowa

Nocleg (Apartamenty) Hornigold Katowice Grodowa. Obiekt Hornigold Katowice Grodowa położony jest w Katowicach, 5 km od Uniwersytetu Śląskiego i 6 km od Spodka. Nocleg Hornigold Katowice Grodowa znajduje się w mieście ul. Grodowa 25 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 328 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Stara Koszutka

9,6

Stara Koszutka

Nocleg (Apartament) Stara Koszutka. Obiekt Stara Koszutka położony jest w Katowicach. W pobliżu panują doskonałe warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Nocleg Stara Koszutka znajduje się w mieście Grażyńskiego 40a/4 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 200 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Stars apartments 88

9,6

Stars apartments 88

Nocleg (Apartament) Stars apartments 88. Obiekt Stars apartamenty 88 położony jest w Katowicach, zaledwie 1,4 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Stars apartments 88 znajduje się w mieście Aleja Roździeńskiego 88/105 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 240 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Sweet Kato Apartment

9,6

Sweet Kato Apartment

Nocleg (Apartament) Sweet Kato Apartment. Obiekt Sweet Kato Apartment położony jest w Katowicach i oferuje bezpłatne WiFi oraz widoki na miasto. Nocleg Sweet Kato Apartment znajduje się w mieście pl. Rostka 2/5a IIp. (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 207 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

6 Arkadiusza Puchały

9,5

6 Arkadiusza Puchały

Nocleg (Apartament) 6 Arkadiusza Puchały. Obiekt 6 Arkadiusza Puchały znajduje się 5 km od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz 10 km od centrum handlowego Silesia City Center. Nocleg 6 Arkadiusza Puchały znajduje się w mieście 6 Arkadiusza Puchały (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 230 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Willa Klonowa

9,5

Willa Klonowa

Nocleg (Apartamenty) Willa Klonowa. Obiekt Willa Klonowa położony jest w Katowicach, 1,1 km od Spodka i 2,5 km od Uniwersytetu Śląskiego. Nocleg Willa Klonowa znajduje się w mieście Ul. Klonowa 12 (Polska - śląskie). Ceny na najbliższe terminy zaczynają się od 419 zł za noc (Wyrównujemy ceny)

Noclegi w mieście Katowice

Miasto Katowice znajduje się w kraju Polska. Obecnie mamy 1110 hoteli i noclegów w Katowice.